Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 3125

Een fotolijst vervaardigd van een tasbeugel

2e gehalte zilver, 16.5 x 14 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3127

Een kavel divers, voornamelijk zilver

W.o. een handspiegel vervaardigd van beursbeugel en breinaaldhouder, l. 27 cm, sigarettenpijpje, lepeltjes, parfumflacon.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3131

Een kavel diverse horloges

W.o. Citizen, Seiko, Durena, Prisma, Ancre, etc.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3132

Een bicolore gouden oorbel bezet met diamanten

14 krt., pavé gezet.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 3133

Een kavel voornamelijk zilveren juwelen

Diverse ringen, w.o. hoop-geloof-liefde en een ring met diverse draaibare buitenringen, daarbij een koningsschakel ketting.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3135

Twee paar geelgouden oorstekers

14 krt., een paar creolen en een paar solitair oorstekers bezet met diamantjes.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 3137

Een kaveltje divers goud

14 krt., bestaande uit een schakelring, een paar bicolor oorstekers, een losse kleine creool en een ring met ruitvormige tijgeroog, 10.6 gram.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 3138

Een witgouden rozet ring bezet met briljanten

14 krt., bezet met 7 briljanten, ca. 0.40 ct., maat 17.5.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 3139

Een kavel diverse polshorloges

W.o. replica Panerai en Breitling, Emperio Armani, Calvin Klein, Seiko, Disney, etc.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 3140

Een witgouden solitair ring bezet met een briljantje

14 krt., maat 16.5.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3141

Een kavel diverse voornamelijk onedele sieraden

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3143

Een parelcollier

Roze zoetwater cultivé parels, onedele magneetsluiting, l. 49 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 3145

Een serie van 12 zilveren rococo-stijl lepeltjes, Van Kempen, Holland late 19e eeuw.

2e gehalte, l. 11 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 3147

Drie (deels) zilveren art deco dienbestek, Denemarken, ca 1920.

Twee dienlepels met gestileerde motieven, beide met keurmeestersteken Christian F. Heise (1904-1932), daarbij een botermesje met zilveren heft, Raadvad.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3148

Een antiek kornalijnen collier met gouden slot, Holland

Facet geslepen kornalijnen, 14 krt. geelgouden slot, l. 41 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3149

Een kavel divers zilver, w.o.18e eeuw

Twee lepels met inscriptie "FBS 1787" en 1 van de twee met de naam Ingeborg, Enkhuizen, een theelepeltje met een gondelier, 19e eeuwse suikerschep en een grote BWG (vermoedelijk, ongekeurd) dienlepel.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 3150

Een 3-strengs boerengranaten collier met gouden slot, Holland ca. 1880

Glasgranaten en 14 krt. geelgoud, l. 31 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3151

Een Cartier aansteker, type Chinese Laquer

Verguld met zwart emaille, bij deksel het bekende Cartier design van de tricolor ringen, l. 7 cm, in niet origineel leren etuitje - niet getest met gas, wel vonken bij het aandraaien, emaille in zeer goede staat nog.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 3152

Twee sierkurken met zilveren knoppen, Van Kempen, Voorschoten ca. 1880

2e gehalte zilver, glad model met parelrandje, h. 5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3153

Een verzameling diverse oorstekers, ca. 17 paar

Voornamelijk onedel, daarbij een 14 krt. geelgouden sluiting voor een 3-strengs collier of armband, 2.3 gram - stoppertjes niet compleet.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 3156

Een zakhorloge, Chopard, in zilveren kast en aan dito ketting

Handopwinder, horloge Zwitserland, ketting 1e gehalte, Engeland.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 3157

Drie diverse zilveren miniaturen

2e gehalte zilver, miniaturen van: klepsecretaire, kakkerlak en water halen bij de put.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3158

Een geelgouden broche bezet met bloedkoraal, Holland vroege 20e eeuw

14 krt. geelgoud, cabochon geslepen bloedkoraal, gezet in een gecontourneerde lijst met gravédecor en parelrand, l. 2.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3159

Een kavel divers zilver

2e gehalte zilver, rijk bewerkt miniatuur klompje, 2 anjervaasjes, lepeltje en 2 strooilepels.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 3160

Een 2-strengs bloedkoralen collier met geelgouden slot

14 krt., l 60 cm.

Verkocht voor € 80

Kavels per pagina: