2e gehalte zilver, 16.5 x 14 cm.
Verkocht voor € 40
W.o. een handspiegel vervaardigd van beursbeugel en breinaaldhouder, l. 27 cm, sigarettenpijpje, lepeltjes, parfumflacon.
Verkocht voor € 80
W.o. Citizen, Seiko, Durena, Prisma, Ancre, etc.
Verkocht voor € 80
14 krt., pavé gezet.
Verkocht voor € 170
Diverse ringen, w.o. hoop-geloof-liefde en een ring met diverse draaibare buitenringen, daarbij een koningsschakel ketting.
Verkocht voor € 70
14 krt., een paar creolen en een paar solitair oorstekers bezet met diamantjes.
Verkocht voor € 120
14 krt., bestaande uit een schakelring, een paar bicolor oorstekers, een losse kleine creool en een ring met ruitvormige tijgeroog, 10.6 gram.
Verkocht voor € 180
14 krt., bezet met 7 briljanten, ca. 0.40 ct., maat 17.5.
Verkocht voor € 170
W.o. replica Panerai en Breitling, Emperio Armani, Calvin Klein, Seiko, Disney, etc.
Verkocht voor € 30
14 krt., maat 16.5.
Verkocht voor € 60
Roze zoetwater cultivé parels, onedele magneetsluiting, l. 49 cm.
Verkocht voor € 20
2e gehalte, l. 11 cm.
Verkocht voor € 30
Twee dienlepels met gestileerde motieven, beide met keurmeestersteken Christian F. Heise (1904-1932), daarbij een botermesje met zilveren heft, Raadvad.
Verkocht voor € 70
Facet geslepen kornalijnen, 14 krt. geelgouden slot, l. 41 cm.
Verkocht voor € 60
Twee lepels met inscriptie "FBS 1787" en 1 van de twee met de naam Ingeborg, Enkhuizen, een theelepeltje met een gondelier, 19e eeuwse suikerschep en een grote BWG (vermoedelijk, ongekeurd) dienlepel.
Verkocht voor € 45
Glasgranaten en 14 krt. geelgoud, l. 31 cm.
Verkocht voor € 80
Verguld met zwart emaille, bij deksel het bekende Cartier design van de tricolor ringen, l. 7 cm, in niet origineel leren etuitje - niet getest met gas, wel vonken bij het aandraaien, emaille in zeer goede staat nog.
Verkocht voor € 30
2e gehalte zilver, glad model met parelrandje, h. 5 cm.
Verkocht voor € 40
Voornamelijk onedel, daarbij een 14 krt. geelgouden sluiting voor een 3-strengs collier of armband, 2.3 gram - stoppertjes niet compleet.
Verkocht voor € 45
Handopwinder, horloge Zwitserland, ketting 1e gehalte, Engeland.
Verkocht voor € 80
2e gehalte zilver, miniaturen van: klepsecretaire, kakkerlak en water halen bij de put.
Verkocht voor € 70
14 krt. geelgoud, cabochon geslepen bloedkoraal, gezet in een gecontourneerde lijst met gravédecor en parelrand, l. 2.5 cm.
Verkocht voor € 60
2e gehalte zilver, rijk bewerkt miniatuur klompje, 2 anjervaasjes, lepeltje en 2 strooilepels.
Verkocht voor € 30
14 krt., l 60 cm.
Verkocht voor € 80