Te koop voor € 20
Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd Amsterdam 24-2-95, 68 x 31 cm / 93 x 53.5 cm.
Te koop voor € 600
18 krt., met gravure van lotusbladmotieven, ø 8 cm.
Te koop voor € 325
Geglazuurd terracotta, h. 36 cm.
Te koop voor € 100
Hout, h. 48 cm.
Te koop voor € 80
Rode jade, h. 23 en l. 25 cm - gelijmd.
Te koop voor € 100
ø 23 en h. 34 x b. 34 cm.
Te koop voor € 35
Messing, h. 36 cm - deukjes.
Te koop voor € 70
Groen gepatineerd brons, h. 81 cm.
Te koop voor € 1200
Speksteen, h. 15.5 - 21.7 cm.
Te koop voor € 65
Blauwwit porselein met decor van twee vogels op perziktakken, 2.5 x 19.5 x 20 cm.
Te koop voor € 250
Op houten voetjes, h. 14 cm.
Te koop voor € 35
Verguld brons, h. 22.5 cm.
Te koop voor € 250
Verzilverd brons, h. 36.5 cm.
Te koop voor € 300
Deels gepolychromeerd hout, h. 27.5 cm - barst gelijmd.
Te koop voor € 40
Bestaande uit een Balinees gestoken beeldje van een orang malu, een opiumpijp, een bronzen (tabaks?) doosje en een gestoken houten paneeltje, l. 24.5 cm.
Te koop voor € 65
Porselein met blauwwit en ijzerrood decor van vissen, h. 4.5 cm, ø 20 cm.
Te koop voor € 160
Blauwwit porselein, h. 22.5 cm.
Te koop voor € 150
Blauwwit en ijzerrood porselein, h. 39 cm.
Te koop voor € 500
Brons en cloisonné, h. 33 cm.
Te koop voor € 100
Famille verte porselein met centraal decor van figuren, ø 43 cm.
Te koop voor € 1200
Blauwwit porselein met florale motieven, de knop en het oor in florale vorm, h. 8 cm - 1 deksel met chipjes.
Te koop voor € 160
Famille rose porselein met decor van vogels en florale motieven. h. 45 cm - deksel heeft schilfer en pot een haarlijn.
Te koop voor € 80
Blauwwit porselein met floraal decor, randen met vlakverdeling, ø 21.3 cm.
Te koop voor € 640