Aziatica en etnografica (nrs. 2000 - 2200)

Vrijdag 12 juni, 18:30 uur.

Kavels per pagina:

Een paar Venetiaanse stijl oorvazen, China Kangxi, ca. 1700.

Blauwwit porselein, met florale motieven, en servetwerk, h. 20 cm. - alle oren afgeslepen, 1 met chipje aan hals, uitlopend in haarlijn.

Richtprijs € 1500 - 2500

Vier diverse borden, China 18e eeuw

Blauwwit porselein, w.o. een paar dubbelborden, alle met florale motieven, ø 22.7 - 27.5 cm - minieme randchipjes.

Richtprijs € 200 - 300

Een paar botervlootjes op onderschotels, China Qianlong, 18e eeuw.

Blauwwit porselein, met landschapsdecor, afgezet met rand van servetwerk, l. 12 en 15 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Drie zoutvaten, China Qianlong, 18e eeuw.

Blauwwit porselein met florale motieven in cartouches, met open bodem, h. 3.5 en l. 8.5 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Een paar borden, China 18e eeuw

Blauwwit porselein met decor van vrouwen, zotjes en florale motieven, ø 22.5 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Een kraai kop, Wanli, China, tweede helft 16e eeuw

Blauwwit porselein, h. 9 cm, ø 14 cm - minieme frittings.

Richtprijs € 400 - 600

Twee art deco sculpturen van vrouwen, Bali

Hout, h. 25 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Een kan, China

Blauwwit porselein met decor van figuren, h. 21.2 cm.

Richtprijs A.T.P.

Een hocker, China

Gezwart hout met divers snijwerk, h. 91 cm, ø blad: 36 cm.

Richtprijs € 150 - 250

Een wierookbrander, China ca. 1900

Brons, met florale motieven, de deksel bekroond door een draak, h. 24 cm.

Richtprijs € 150 - 250

Een beeldengroep vervaardigd van een boomwortel, Indonesië

Richtprijs € 100 - 150

Een kavel divers voornamelijk Imari porselein, China 18e eeuw

Daarbij een miniatuur trekpotje en 2 schenkkannetjes, 2 paar kop-en-schotels, een paar blauwwit etagère vaasjes en een (defect) puntvaasje - 1 kopje en 1 schoteltje met chips.

Richtprijs € 150 - 250

Een paneel met gesneden decor van vrouwen, demon en florale motieven, Bali 1973

Teakhout, 70.5 x 29.5 cm - stukje staart van demon dient gelijmd te worden.

Richtprijs € 80 - 120

Een serie van 7 Imari verte borden, China 18e eeuw

Porselein, met decor van treurwilg en pioenen, ø 22.5 cm - minieme randschilfers, 1 bord met haarlijnen, 1 bord met chip en barst.

Richtprijs € 350 - 450

Een paar blauwwitte kastkommen, China 19e eeuw

Porselein, met decor van lange lijzen en bloesem in cartouches, met 4 karakter merk, h. 8.5 en ø 15 cm - minieme randschilfers.

Richtprijs € 200 - 300

Twee vazen en een theepot, Japan 2e kwart 20e eeuw

Porselein, met decor van bloemen en figuren en blauw en goud fond, Satsuma, h. 17-26 cm.

Richtprijs € 40 - 60

Een Imari schotel, Japan 2e kwart 20e eeuw

Porselein, met decor van dame in bloementuin, ø 37 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Een blauwwitte schotel, China

Porselein met gecontourneerde rand, met decor van lange lijzen in cartouches, gemerkt met jade merk, ø 28 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Een famille rose rolwagen, China midden 20e eeuw

Richtprijs A.T.P.

Een rooktafel met sirihstel delen, Indonesië

Gehamerd en gegraveerd koper met resten van verzilvering, bestaande uit bord en schaal op voet, 2 dekselschalen, trechtervaas en blad op houten onderstel, ø 60 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 2020

Een totempaal, Afrika

Hout met gestoken decor van dieren, h. 245 cm ø 40 cm.

Richtprijs € 150 - 250

Een paar blauwwitte dekselvazen

Porselein met landschaps decor, balustervormig, China, naar antiek voorbeeld, h. 33 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Een hexagonale dekselvaas, China 20e/21e eeuw

Porselein met polychroom floraal decor, h. 34 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Een blauwwit schotel, Japan 20e eeuw

Porselein met decor van pauw op tak, ø 31 cm.

Richtprijs A.T.P.

Drie Fu Lou Shu beeldjes

Messing, h. 8.5 cm.

Richtprijs A.T.P.

Kavels per pagina: