Aziatica en etnografica (nrs. 2000 - 2275)

Vrijdag 29 november, 20:30 uur.

Kavels per pagina:

Een paar Venetiaanse stijl oorvazen, China Kangxi, ca. 1700.

Blauwwit porselein, met florale motieven, en servetwerk, h. 20 cm. - alle oren afgeslepen, 1 met chipje aan hals, uitlopend in haarlijn.

Verkocht voor € 800

Vier diverse borden, China 18e eeuw

Blauwwit porselein, w.o. een paar dubbelborden, alle met florale motieven, ø 22.7 - 27.5 cm - minieme randchipjes.

Verkocht voor € 200

Een paar botervlootjes op onderschotels, China Qianlong, 18e eeuw.

Blauwwit porselein, met landschapsdecor, afgezet met rand van servetwerk, l. 12 en 15 cm.

Verkocht voor € 240

Drie zoutvaten, China Qianlong, 18e eeuw.

Blauwwit porselein met florale motieven in cartouches, met open bodem, h. 3.5 en l. 8.5 cm.

Verkocht voor € 150

Een paar borden, China 18e eeuw

Blauwwit porselein met decor van vrouwen, zotjes en florale motieven, ø 22.5 cm.

Verkocht voor € 170

Een kraai kop, Wanli, China, tweede helft 16e eeuw

Blauwwit porselein, h. 9 cm, ø 14 cm - minieme frittings.

Verkocht voor € 440

Twee art deco sculpturen van vrouwen, Bali

Hout, h. 25 cm.

Verkocht voor € 120

Een kan, China

Blauwwit porselein met decor van figuren, h. 21.2 cm.

Verkocht voor € 300

Een hocker, China

Gezwart hout met divers snijwerk, h. 91 cm, ø blad: 36 cm.

Verkocht voor € 100

Een wierookbrander, China ca. 1900

Brons, met florale motieven, de deksel bekroond door een draak, h. 24 cm.

Verkocht voor € 150

Een beeldengroep vervaardigd van een boomwortel, Indonesië

Verkocht voor € 100

Een kavel divers voornamelijk Imari porselein, China 18e eeuw

Daarbij een miniatuur trekpotje en 2 schenkkannetjes, 2 paar kop-en-schotels, een paar blauwwit etagère vaasjes en een (defect) puntvaasje - 1 kopje en 1 schoteltje met chips.

Verkocht voor € 420

Een paneel met gesneden decor van vrouwen, demon en florale motieven, Bali 1973

Teakhout, 70.5 x 29.5 cm - stukje staart van demon dient gelijmd te worden.

Verkocht voor € 60

Een serie van 7 Imari verte borden, China 18e eeuw

Porselein, met decor van treurwilg en pioenen, ø 22.5 cm - minieme randschilfers, 1 bord met haarlijnen, 1 bord met chip en barst.

Verkocht voor € 380

Een paar blauwwitte kastkommen, China 19e eeuw

Porselein, met decor van lange lijzen en bloesem in cartouches, met 4 karakter merk, h. 8.5 en ø 15 cm - minieme randschilfers.

Verkocht voor € 200

Twee vazen en een theepot, Japan 2e kwart 20e eeuw

Porselein, met decor van bloemen en figuren en blauw en goud fond, Satsuma, h. 17-26 cm.

Verkocht voor € 60

Een Imari schotel, Japan 2e kwart 20e eeuw

Porselein, met decor van dame in bloementuin, ø 37 cm.

Verkocht voor € 45

Een blauwwitte schotel, China

Porselein met gecontourneerde rand, met decor van lange lijzen in cartouches, gemerkt met jade merk, ø 28 cm.

Verkocht voor € 100

Een famille rose rolwagen, China midden 20e eeuw

Te koop voor € 20

Een rooktafel met sirihstel delen, Indonesië

Gehamerd en gegraveerd koper met resten van verzilvering, bestaande uit bord en schaal op voet, 2 dekselschalen, trechtervaas en blad op houten onderstel, ø 60 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2020

Een totempaal, Afrika

Hout met gestoken decor van dieren, h. 245 cm ø 40 cm.

Verkocht voor € 100

Een paar blauwwitte dekselvazen

Porselein met landschaps decor, balustervormig, China, naar antiek voorbeeld, h. 33 cm.

Verkocht voor € 70

Een hexagonale dekselvaas, China 20e/21e eeuw

Porselein met polychroom floraal decor, h. 34 cm.

Verkocht voor € 45

Een blauwwit schotel, Japan 20e eeuw

Porselein met decor van pauw op tak, ø 31 cm.

Verkocht voor € 25

Drie Fu Lou Shu beeldjes

Messing, h. 8.5 cm.

Verkocht voor € 15

Kavels per pagina: