Polychroom beschilderd porselein, vrouw met bloemenkrans bij harpspelende man, gemerkt met gekroonde rijksappel in blauw, h. 27 cm - hoofd vrouw gelijmd.
Te koop voor € 160
Polychroom porselein, schaakspel en duet, h. 18 en h. 20 cm. - defectjes w.o. viool.
Te koop voor € 65
Brons, h. 57 cm.
Te koop voor € 65
Met decor van acanthusblad motieven, voorzien van webbing - reparatie, en witmarmeren bovenblad - gebroken, h. 75 x b. 61 x d. 45 cm.
Te koop voor € 40
Brons en messing, 4-lichts geëlektrificeerd, met 8 kandelaars, voorzien van palmetrand en pijnappelmotieven, h. 55 en ø 52.5 cm - met latere delen.
Te koop voor € 240
Beton, h. 58 cm.
Te koop voor € 65
Goud- en marmerkleurig beschilderd hout en gips en antraciet kappen, h. 79 cm - defecten in gips.
Te koop voor € 60
Hout met snijwerk van bladeren, h. 6.5 x b. 61 x d. 38 cm.
Te koop voor € 40
Polychroom porselein, h. 22 cm - beide met vingerschade.
Te koop voor € 50
Blauwwit porselein met floraal decor en boeddhistische symbolen, drie delen, h. 39 cm
Te koop voor € 500
Blauwwit porselein met floraal decor en boeddhistische symbolen, drie delen, h. 39 cm.
Te koop voor € 500
Blauwwit porselein met decor van o.a. vrouwe Justitia, engelen en florale motieven, zeven delen h. 94 cm.
Te koop voor € 1400
Een platelen schotel, Ivora Gouda, "Annexatie-Plannen 1918-1919" uitgave C. Fortmann, daarbij een bord m.b.t. de geboorte van prinses Margriet, 1943, Netherlands Aid Society, Lamberton Scammell, USA, ø 27 cm.
Te koop voor € 40