Kavels per pagina:

Lotnummer 818

Een beeldengroep, mogelijk Höchts, Duitsland 19e eeuw

Polychroom beschilderd porselein, vrouw met bloemenkrans bij harpspelende man, gemerkt met gekroonde rijksappel in blauw, h. 27 cm - hoofd vrouw gelijmd.

Te koop voor € 160

Lotnummer 821

Twee beeldjes van galante scènes, Scheidig en Gräfenthal

Polychroom porselein, schaakspel en duet, h. 18 en h. 20 cm. - defectjes w.o. viool.

Te koop voor € 65

Lotnummer 823

Een beeld van een Afrikaanse moeder met kind

Brons, h. 57 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 825

Een kan, 19e eeuw

Tin, h. 25.5 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 846

Een Louis XVI stijl theetafel met etage

Met decor van acanthusblad motieven, voorzien van webbing - reparatie, en witmarmeren bovenblad - gebroken, h. 75 x b. 61 x d. 45 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 848

Een Empire hanglamp

Brons en messing, 4-lichts geëlektrificeerd, met 8 kandelaars, voorzien van palmetrand en pijnappelmotieven, h. 55 en ø 52.5 cm - met latere delen.

Te koop voor € 240

Lotnummer 855

Een tuinbeeld van een adelaar op rotsblok

Beton, h. 58 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 875

Een paar neo-klassieke schemerlampen

Goud- en marmerkleurig beschilderd hout en gips en antraciet kappen, h. 79 cm - defecten in gips.

Te koop voor € 60

Lotnummer 882

Een dienblad, vermoedelijk India

Hout met snijwerk van bladeren, h. 6.5 x b. 61 x d. 38 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 885

Twee beelden van heren in 18e eeuwse trant, Duitsland Scheibe Alsbach en 1 gemerkt met N met kroon

Polychroom porselein, h. 22 cm - beide met vingerschade.

Te koop voor € 50

Lotnummer 902

Een paar tulpenvazen, China

Blauwwit porselein met floraal decor en boeddhistische symbolen, drie delen, h. 39 cm

Te koop voor € 500

Lotnummer 903

Een paar tulpenvazen, China

Blauwwit porselein met floraal decor en boeddhistische symbolen, drie delen, h. 39 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 904

Een grote tulpenvaas, China

Blauwwit porselein met decor van o.a. vrouwe Justitia, engelen en florale motieven, zeven delen h. 94 cm.

Te koop voor € 1400

Lotnummer 946

Twee gelegenheidsborden

Een platelen schotel, Ivora Gouda, "Annexatie-Plannen 1918-1919" uitgave C. Fortmann, daarbij een bord m.b.t. de geboorte van prinses Margriet, 1943, Netherlands Aid Society, Lamberton Scammell, USA, ø 27 cm.

Te koop voor € 40

Kavels per pagina: