Te koop voor € 200
Koper met gebogen melkglazen ruiten, ø 53 en h. 37 cm (excl. touw).
Te koop voor € 200
Polychroom plateel, uitgegeven ter gelegenheid van de opening van het Vredespaleis in Den Haag, ø 26.7 cm.
Te koop voor € 150
Te koop voor € 120
Notenhout, één lade voorzien van ijzeren beslag, h. 83 x b. 108.5 x d. 61.5 cm.
Te koop voor € 120
Mahoniehout, voorzien van ruit intarsia, strikmotieven en cannelures, 130 x 100 cm.
Te koop voor € 80
Cardanisch opgehangen kompas, No. 2111/654 in koperen behuizing met verlichting, h. 140 cm.
Te koop voor € 400
Messing, op balustervormige stam met decor van palmetten, h. 25.5 cm.
Te koop voor € 80
Mahoniehout, 39 x 31 cm - defect in kuif (niet op de foto zichtbaar).
Te koop voor € 35
Bestaande uit een pendule met geëmailleerde wijzerplaat, geflankeerd door 2 kandelabers, h. 26 en 36 cm - loopt.
Te koop voor € 220
Deels rood gepatineerd messing met reliëfdecor van fabeldieren en arabesken, h. excl. kap 50 cm, geëlektrificeerd.
Te koop voor € 150
Mangaankleurig, met florale motieven, in eikenhoutenlijst, 32 x 32 cm.
Te koop voor € 80
Brons, h. 25 cm.
Te koop voor € 200
Brons, h. 26 cm.
Te koop voor € 200
Brons, in de voet gemonogrammeerd, h. 20 cm
Te koop voor € 200
Polychroom aardewerk, ø 42 cm.
Te koop voor € 65
Met voorstelling van Sint Joris en de draak, 34 x 27 cm - l.o. missend bladgoud, deels aanwezig.
Te koop voor € 160
Plateel, h. 27.3 cm - 1 gaaf en 1 met barsten op de buik, 1 punt in 3 lijnen uitlopend.
Te koop voor € 80
Brons, onder de voet gemonogrammeerd, l. 28 cm.
Te koop voor € 200
In eikenhouten kast, met decor van trofeeën, h. 47 cm.
Te koop voor € 65
Te koop voor € 140
Eikenhout, één deur, h. 92 x b. 66 x d. 50.5 cm.
Te koop voor € 100
Polychroom aardewerk, h. 55 cm.
Te koop voor € 20
Notenhout, met crèmekleurige bekleding, de poten verbonden door kruisregel.
Te koop voor € 50
Mahoniefineer op grenenhout en voorzien van twee hertenkopjes, h. 77 cm - kuif ontbreekt.
Te koop voor € 35