Meubels, curiositeiten en varia deel 1 (nrs. 500 - 946)

Woensdag 27 november, 18.30 uur

Kavels per pagina:

Een hexagonale hanglamp, Amsterdamse school ca. 1920

Te koop voor € 200

Lotnummer 502

Koper met gebogen melkglazen ruiten, ø 53 en h. 37 cm (excl. touw).

Te koop voor € 200

Een herinneringsschotel, Rozenburg, Den Haag 1913

Polychroom plateel, uitgegeven ter gelegenheid van de opening van het Vredespaleis in Den Haag, ø 26.7 cm.

Te koop voor € 150

Een siervaas, Franz Anton Mehlem, Royal Bonn, 19e eeuw

Te koop voor € 120

Een betaaltafel, Midden-Europa, 19e eeuw

Notenhout, één lade voorzien van ijzeren beslag, h. 83 x b. 108.5 x d. 61.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 549

Een Louis XVI stijl halspiegel

Mahoniehout, voorzien van ruit intarsia, strikmotieven en cannelures, 130 x 100 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 555

Een vintage staand scheepskompas, Bearing Brown Repeater Compass, S.G. Brown Ltd. Watford, Engeland, 20e eeuw

Cardanisch opgehangen kompas, No. 2111/654 in koperen behuizing met verlichting, h. 140 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 557

Een paar zilverkleurige kandelaars

Messing, op balustervormige stam met decor van palmetten, h. 25.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 563

Een spiegel in lijst met floraal gestoken kuif, einde 19e eeuw

Mahoniehout, 39 x 31 cm - defect in kuif (niet op de foto zichtbaar).

Te koop voor € 35

Lotnummer 568

Een goudkleurig Lous XV stijl klokkenstel

Bestaande uit een pendule met geëmailleerde wijzerplaat, geflankeerd door 2 kandelabers, h. 26 en 36 cm - loopt.

Te koop voor € 220

Lotnummer 570

Een lampvoet, einde 19e eeuw

Deels rood gepatineerd messing met reliëfdecor van fabeldieren en arabesken, h. excl. kap 50 cm, geëlektrificeerd.

Te koop voor € 150

Lotnummer 580

Een 4-pas tegeltableau, Holland 18e eeuw

Mangaankleurig, met florale motieven, in eikenhoutenlijst, 32 x 32 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 590

Frans Simons (1926-2013) - Moeder met kind

Brons, h. 25 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 630

Frans Simons (1926-2013) - Dame met handen in de zakken

Brons, h. 26 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 655

Frans Simons (1926-2013) - Torso

Brons, in de voet gemonogrammeerd, h. 20 cm

Te koop voor € 200

Lotnummer 666

Een schotel met decor van Madonna met kind, Zuid-Europa 19e/vroeg 20e eeuw

Polychroom aardewerk, ø 42 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 673

Een icoon, Rusland 18e/19e eeuw

Met voorstelling van Sint Joris en de draak, 34 x 27 cm - l.o. missend bladgoud, deels aanwezig.

Te koop voor € 160

Lotnummer 683

Een paar steelvazen, decor Nonna, Plateelfabriek Zuid-Holland 1919

Plateel, h. 27.3 cm - 1 gaaf en 1 met barsten op de buik, 1 punt in 3 lijnen uitlopend.

Te koop voor € 80

Lotnummer 715

Frans Simons (1926-2013) - Liggend naakt

Brons, onder de voet gemonogrammeerd, l. 28 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 717

Een schoorsteenpendule, Junghans, einde 19e eeuw

In eikenhouten kast, met decor van trofeeën, h. 47 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 723

Twee kannetjes, Chartres, Frankrijk, 19e eeuw

Te koop voor € 140

Lotnummer 725

Een neorenaissance kastje, einde 19e eeuw

Eikenhout, één deur, h. 92 x b. 66 x d. 50.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 737

Een beeldje van een clown met balonnen

Polychroom aardewerk, h. 55 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 772

Een Louis XV stijl armstoel

Notenhout, met crèmekleurige bekleding, de poten verbonden door kruisregel.

Te koop voor € 50

Lotnummer 813

Een regulateur met Junghans uurwerk, ca. 1880

Mahoniefineer op grenenhout en voorzien van twee hertenkopjes, h. 77 cm - kuif ontbreekt.

Te koop voor € 35

Kavels per pagina: