Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 120 cm / 103 x 143 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 28 x 28 cm / 36 x 36 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 16 x 22 cm / 40 x 46 cm.
Verkocht voor € 360
Sepia, r.o. gesigneerd, 30 x 22 cm / 55 x 45.7 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 25.5 x 25.5 cm / 48.5 x 55.5 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm / 66.5 x 76 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 65 x 51 cm / 94 x 77.5 cm.
Verkocht voor € 300
Marouflé, r.o. gesigneerd en gedateerd 1941, 38 x 48.7 cm / 44.2 x 54.9 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op (verdoekt) doek, l.o. gesigneerd, 41 x 61 cm / 64 x 84 cm.
Verkocht voor € 300
Zeefdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd '19, 91.5 x 61 cm / niet ingelijst.
Verkocht voor € 100
Olieverf op (verdoekt) doek, 57 x 82 cm / 68 x 95 cm.
Verkocht voor € 400
Handgekleurde gravure, 24 x 32 cm / 46 x 50 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 68 x 54.5 cm / 96 x 83 cm.
Verkocht voor € 850
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1934, 103 x 153 / 120 x 168 cm.
Verkocht voor € 440
Olieverf op doek, 60.5 x 81 cm / 79 x 98.5 cm - twee scheuren in doek.
Te koop voor € 800
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 27 x 41.5 cm / 45 x 59.5 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 49 x 74.5 cm / 81 x 108 cm.
Te koop voor € 640
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 30 cm / 60.8 x 50.8 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 76 x 101.5 cm / 107 x 131 cm.
Te koop voor € 400
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22.5 x 29 cm / 38 x 44 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 38.5 x 24 cm / 61.6 x 49 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 38.5 x 24 cm / 62 x 49 cm.
Verkocht voor € 160
Houtskooltekening, l.o. gesigneerd, 15.5 x 23.5 cm / 42 x 51.5 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 38 x 48 cm / 41.5 x 52 cm.
Verkocht voor € 5000
Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1873, 22.5 x 28.5 / 31 x 37 cm.
Verkocht voor € 100