Olieverf op (verdoekt) doek, l.o. gesigneerd, 55.5 x 65.5 cm / 72.5 x 82.5 cm.
Te koop voor € 3000
Zeefdruk op linnen, 40 x 38 cm / 62 x 58 cm.
Te koop voor € 100
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50.5 x 40 cm / 53 x 65.5 cm.
Te koop voor € 280
Pastel, m.b. gesigneerd en gedateerd '75, 52 x 61 cm / 63.5 x 72.5 cm.
Te koop voor € 120
Tempera op board, l.o. en verso gesigneerd en gedateerd '93, 87 x 28 cm / 92.5 x 33 cm.
Te koop voor € 65
Olieverf op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1901, 42 x 32 cm / 55 x 45 cm.
Te koop voor € 150
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1937, 65 x 81 / 77.5 x 94 cm.
Te koop voor € 400
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 59 x 73 / 77.5 x 91 cm.
Te koop voor € 600
Olieverf op paneel, 22.5 x 32.5 cm / 27 x 37 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 72 x 57.5 cm / 90 x 75.5 cm.
Te koop voor € 200
2x olieverf op doek, beide r.o. gesigneerd, 54 x 73.5 cm (2x) / niet ingelijst.
Te koop voor € 1200
Marouflé, r.o. gesigneerd en gedateerd '48, 35.5 x 47.5 cm / 57 x 68 cm.
Te koop voor € 120
Aquarel, r.o. gesigneerd, 31.5 x 22.5 / 47 x 36.5 cm.
Te koop voor € 40
Een litho uit 1837 van de begrafenis van koningin Wilhelmina van Pruisen te Delft, 43.5 x 57 / 63.5 x 80 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, r.o. en verso gesigneerd en gedateerd Firenze 1991, 25 x 35 / 41 x 51 cm.
Te koop voor € 40
Pastel, niet gesigneerd, 40 x 62 cm - niet ingelijst.
Te koop voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 51 x 42.5 cm / 69.7 x 60 cm.
Te koop voor € 700
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 71 cm / 63.5 x 83.5 cm.
Te koop voor € 750
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 40.5 cm / 54 x 43 cm.
Te koop voor € 40
Zeefdruk 103/199 naar print uit 1994, 55 x 46.5 cm / 83.5 x 64.5 cm.
Te koop voor € 400
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '53, 29 x 19 cm / 44.5 x 34 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 65.5 cm / 63.2 x 78.5 cm.
Te koop voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 120 cm / 120.5 x 160.5 cm - vochtschade.
Te koop voor € 80
Gemengde techniek, S.P. gemonogrammeerd en gedateerd '85, 34 x 49 cm / 62 x 78 cm.
Te koop voor € 65
Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd mei 1991, 100 x 120 cm / 105 x 125 cm.
Te koop voor € 160