Kavels per pagina:

Lotnummer 264

Cornelis Raaphorst (1875-1954) - Drie spelende kittens

Olieverf op (verdoekt) doek, l.o. gesigneerd, 55.5 x 65.5 cm / 72.5 x 82.5 cm.

Te koop voor € 3000

Lotnummer 268

Herman Brood (1946-2001) - De kus

Zeefdruk op linnen, 40 x 38 cm / 62 x 58 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 280

Sipke Kool (1836-1902) - Interieur met lezende man en vrouw

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50.5 x 40 cm / 53 x 65.5 cm.

Te koop voor € 280

Lotnummer 308

Leo Dooper (1934-2012) - Couple d'amour

Pastel, m.b. gesigneerd en gedateerd '75, 52 x 61 cm / 63.5 x 72.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 311

Algimantas Ramanauskas (1955) - Surrealistische compositie

Tempera op board, l.o. en verso gesigneerd en gedateerd '93, 87 x 28 cm / 92.5 x 33 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 318

Fritz Rehm (1871-1928) - De groenteverkoopster

Olieverf op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1901, 42 x 32 cm / 55 x 45 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 331

Harmen Hermanus Meurs (1891-1964) - De witte hoeve "Damme"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1937, 65 x 81 / 77.5 x 94 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 333

Frederik de Vos (1893-1961) - "Bevrijdingsfeest"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 59 x 73 / 77.5 x 91 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 340

Vlaamse school, 17/18e eeuw - De aanbidding van de herders

Olieverf op paneel, 22.5 x 32.5 cm / 27 x 37 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 345

J. Klinkenberg - Kerkinterieur met 17 eeuwse figuren

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 72 x 57.5 cm / 90 x 75.5 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 366

Duitse school, 19e eeuw, V.G. Wagner - Een potje schaken en Het duel

2x olieverf op doek, beide r.o. gesigneerd, 54 x 73.5 cm (2x) / niet ingelijst.

Te koop voor € 1200

Lotnummer 377

Douwe Jan van der Zweep (1890-1975) - Stilleven met potten en vazen

Marouflé, r.o. gesigneerd en gedateerd '48, 35.5 x 47.5 cm / 57 x 68 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 383

Jan Korthals (1916-1972) - Sprokkelvrouw

Aquarel, r.o. gesigneerd, 31.5 x 22.5 / 47 x 36.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 400

Francois Desterbecq (pub) - A la mémoire de feue sa majesté la Reine des Pays-Bas

Een litho uit 1837 van de begrafenis van koningin Wilhelmina van Pruisen te Delft, 43.5 x 57 / 63.5 x 80 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 403

C. Bongarzone - "I Fiaccherai"

Olieverf op doek, r.o. en verso gesigneerd en gedateerd Firenze 1991, 25 x 35 / 41 x 51 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 405

Toegeschreven aan Joop Moesman (1909-1988) - Liggend vrouwelijk naakt

Pastel, niet gesigneerd, 40 x 62 cm - niet ingelijst.

Te koop voor € 160

Lotnummer 420

Henri Houben (1858-1931) - Zeeuws meisje met schelp

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 51 x 42.5 cm / 69.7 x 60 cm.

Te koop voor € 700

Lotnummer 424

Henk Dekker (1897-1974) - Vissersschip op het strand

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 71 cm / 63.5 x 83.5 cm.

Te koop voor € 750

Lotnummer 431

Roelof Dozeman (1924 -1988) - Devote vrouw

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 40.5 cm / 54 x 43 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 435

Naar Roy Lichtenstein - Two Nudes

Zeefdruk 103/199 naar print uit 1994, 55 x 46.5 cm / 83.5 x 64.5 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 437

Pieter Defesche (1921-1998) - Portret van een man

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '53, 29 x 19 cm / 44.5 x 34 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 446

Josef Verheijen (1899-1976) - Rivierlandschap

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 65.5 cm / 63.2 x 78.5 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 452

A. Berghuijs - Oude beukenbomen bij Gorssel

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 120 cm / 120.5 x 160.5 cm - vochtschade.

Te koop voor € 80

Lotnummer 470

Spaanse school - Schouwburg interieur

Gemengde techniek, S.P. gemonogrammeerd en gedateerd '85, 34 x 49 cm / 62 x 78 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 472

Dick van der Meijden (1945) - Narcis close-up uit "Mother India, Mehboob"

Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd mei 1991, 100 x 120 cm / 105 x 125 cm.

Te koop voor € 160

Kavels per pagina: