Kavels per pagina:

Lotnummer 140

Hendrik 'Henk' van Leeuwen van Oudewater (1890-1972) - Koeien bij hek

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40.5 x 60.5 cm / 53 x 73 cm.

Te koop voor € 135

Lotnummer 148

Naar Egon Schiele - La provocatrice

Litho naar een tekening uit 1914, Erotica Jeanne Kallier 2007, 36.5 x 54 cm / 57 x 77 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 156

Catharina Elisabeth Wassink (1891-1983) - Stilleven met rozenbottels

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50.5 x 63.5 cm / 53.5 x 66 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 170

Naar Joan Miró - Compositie uit Derrière le Mirrior

Litho, 37.5 x 27.5 cm / 50.5 x 40.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 176

Cornelis Jan Mension (1882-1950) - Twee kaketoes

Kleurenlitho, r.o. gesigneerd, 47 x 35 cm / 51 x 39 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 180

David Schulman (1881-1966) - Waalhaven Rotterdam

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 36.5 x 56 cm / 39.5 x 59 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 181

Ledek Sukadi (1969) - Drie composities met vrouwen

Olieverf op doek, alle drie gesigneerd en gedateerd '93, 0 x 40 cm (3x) / 42 x 42 cm (3x).

Te koop voor € 240

Lotnummer 183

Kees Verweij (1900-1995) - Stilleven met schalen met fruit

Aquarel, l.o. gesigneerd, 40 x 54.5 / 66 x 79 cm (afkomstig uit de familie Verweij).

Te koop voor € 900

Lotnummer 193

Willem Frederik Noordijk (1887-1970) - Bloesemtijd

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 61 / 63 x 75 cm.

Te koop voor € 800

Lotnummer 196

Luigi Maggiorani (1887-1912) - "Il Vecchio Romano"

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21 x 40 cm / 37.5 x 56.5 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 200

Jan Mankes (1889-1920) - Schreeuwende kraai

Houtsnede, r.o. gesigneerd, 18 x 24 cm / 36.5 x 41 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 205

Gerrit Adrianus van Oosterhoudt (1792-1834) - Rivierlandschap met hooischuit

Aquarel, r.o. gesigneerd met toevoeging Luit. de Génie, 22.5 x 31 / 36 x 45.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 210

Henk Poeder (1964) - Drie knikkers, rood, wit en blauw

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm / 18 x 23 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 212

Arend van de Pol (1886-1956) - Bij de schaapskooi

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 48.5 x 37.5 cm / 60 x 50 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 215

Johannes Franciscus Hoppenbrouwers (1819-1866) - Figuur op landweg bij rivier

Aquarel, r.o. gesigneerd, 9 x 17 cm / 21 x 30 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 220

Willem Frederik Noordijk (1887-1970) - Paarden, figuren en hooiwagen op binnenplaats

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40.5 x 50.7 cm / 56.4 x 68 cm.

Te koop voor € 450

Lotnummer 237

Francine - Zomerse dag op Scheveningen

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 20 x 40 / 31 x 49.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 238

Jan Lavies (1902-2005) - Landschap met boerderij

Gouache, r.o. gesigneerd, 57 x 48 cm / 81 x 61 cm.

Te koop voor € 130

Lotnummer 253

Henk Dekker (1897-1974) - De haven van Oostende

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22.5 x 25.5 / 34 x 36.5 cm.

Te koop voor € 540

Lotnummer 254

Henri van Os-Delhez (1880-1976) - Stilleven met fruit, Chinese pot en koperen ketel

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40.5 x 50.5 / 65 x 75 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 255

H. Salman - Het sorteren van de vangst

Marouflé, l.o. gesigneerd, 61 x 51 cm / 82 x 72 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 256

Patricia van Dalen (1955) - "Arco Iris 1"

Collage, l.b. gesigneerd en gedateerd '92, uit de serie "De 27 collages," 16 x 23 cm / 34 x 41 cm .

Te koop voor € 80

Lotnummer 257

Patricia van Dalen (1955) - "Armonia" en "Simfonia"

2x zeefdruk, no. 43/150 en 236/250, beide r.o. gesigneerd, 30 x 45 cm / 49 x 64 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 258

Naar Picasso - Maternité

Litho, 50.5 x 39 cm / 76.5 x 56.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 260

Henk Poeder (1964) - Muisje met wensballon

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 18 x 13 cm / 27.8 x 23 cm.

Te koop voor € 40

Kavels per pagina: