Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40.5 x 60.5 cm / 53 x 73 cm.
Te koop voor € 135
Litho naar een tekening uit 1914, Erotica Jeanne Kallier 2007, 36.5 x 54 cm / 57 x 77 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50.5 x 63.5 cm / 53.5 x 66 cm.
Te koop voor € 250
Litho, 37.5 x 27.5 cm / 50.5 x 40.5 cm.
Te koop voor € 80
Kleurenlitho, r.o. gesigneerd, 47 x 35 cm / 51 x 39 cm.
Te koop voor € 65
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 36.5 x 56 cm / 39.5 x 59 cm.
Te koop voor € 300
Olieverf op doek, alle drie gesigneerd en gedateerd '93, 0 x 40 cm (3x) / 42 x 42 cm (3x).
Te koop voor € 240
Aquarel, l.o. gesigneerd, 40 x 54.5 / 66 x 79 cm (afkomstig uit de familie Verweij).
Te koop voor € 900
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 61 / 63 x 75 cm.
Te koop voor € 800
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21 x 40 cm / 37.5 x 56.5 cm.
Te koop voor € 240
Houtsnede, r.o. gesigneerd, 18 x 24 cm / 36.5 x 41 cm.
Te koop voor € 400
Aquarel, r.o. gesigneerd met toevoeging Luit. de Génie, 22.5 x 31 / 36 x 45.5 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm / 18 x 23 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 48.5 x 37.5 cm / 60 x 50 cm.
Te koop voor € 80
Aquarel, r.o. gesigneerd, 9 x 17 cm / 21 x 30 cm.
Te koop voor € 150
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40.5 x 50.7 cm / 56.4 x 68 cm.
Te koop voor € 450
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 20 x 40 / 31 x 49.5 cm.
Te koop voor € 100
Gouache, r.o. gesigneerd, 57 x 48 cm / 81 x 61 cm.
Te koop voor € 130
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22.5 x 25.5 / 34 x 36.5 cm.
Te koop voor € 540
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40.5 x 50.5 / 65 x 75 cm.
Te koop voor € 350
Marouflé, l.o. gesigneerd, 61 x 51 cm / 82 x 72 cm.
Te koop voor € 250
Collage, l.b. gesigneerd en gedateerd '92, uit de serie "De 27 collages," 16 x 23 cm / 34 x 41 cm .
Te koop voor € 80
2x zeefdruk, no. 43/150 en 236/250, beide r.o. gesigneerd, 30 x 45 cm / 49 x 64 cm.
Te koop voor € 80
Litho, 50.5 x 39 cm / 76.5 x 56.5 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 18 x 13 cm / 27.8 x 23 cm.
Te koop voor € 40