Meubels, curiositeiten en varia deel 3 (nrs. 1400 - 1600)

Vrijdag 29 november, 18:30 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 1578

Een suikerpot en een schaal met hengsel, Holland 19e eeuw

Kristel en 2e gehalte zilver, h. suikerpot: 13 cm, ø schaal: 25 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1579

Twee schalen en een asbak

Geslepen kristal, h. 5.5 - 12.5 cm, ø 18 - 31.5 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 1580

Een koffieservies voor de Koninklijke Maatschappij "De Schelde" Vlissingen N.V., Schoonhoven

Plateel, met decor van diverse schepen, w.o. driemasters en vikingschepen, bestaande uit theepot, roomstel, 11 kopjes en 9 schoteltjes - enkele gebruikssporen.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1581

Een kavel divers aardewerk en porselein

Drie Beswick hondenbeeldjes, l. 10-12 cm, cloisonné tegel, Wedgwood Jasperware schoteltje en een Royal Copenhagen schoteltje, ø 12.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1582

Een 12-persoons servies, Wedgwood decor Conway

Creamware, bestaande uit 12 dinerborden, 12 diepe borden, 12 soepkoppen met onderschotel, sauskom, 7 diverse dienschalen, koffiepot, 2 suikerpotjes, melkkan, 16 hoge kopjes met 15 schoteltjes, 12 espressokopjes met 8 schoteltjes, 12 schaaltjes, 12 taartbordjes, 2 asbakjes, daarbij: Edme vaas, strooier en kandelaar - gebruikssporen.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 1583

Een military stijl kist, Engeland einde 19e eeuw

Hout met koperen beslag, h. 28 x b. 62.5 x d. 30.3 cm - één hengsel ontbreekt.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1584

Een kannetje, Meissen

Porselein met groen en verguld decor van draken en feniksen, deksel bekroond door een roos, h. 16.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1585

Een schotel, 18/19e eeuw

Blauwwit aardewerk met floraal decor in vlakverdeling, aan onderzijde gemerkt D17, ø 30.5 cm - haarlijn, chip en schilfers.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1586

Een serie van acht champagne coupes, jaren '30

Kristal, h. 8 cm, ø 9.6 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 1587

Vier antiquarische boeken: Journal Des Demoiselles, 1850-1853

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1588

Een rijkgestoken 2-deurs kast met onderlade, China midden 20e eeuw

Djatihout met decor van schepen, h. 201 x b. 110 x d. 53 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1589

Een kavel met 7 diverse (herinnerings)borden en schotels en een dekselpot

W.o. Porceleyne Fles en een bord m.b.t. het slachtverbod 1918, ø 13.5 - 30 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1590

Een hallantaarn

Messing, 3-lichts, h. 40 cm, ø 20 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1591

Een piedestal, Holland ca. 1900

Eikenhout, h. 109 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1592

Een windsor armstoel, Engeland 19e eeuw

Taxushout.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1593

Een fauteuil, Holland 19e eeuw

Mahoniehout voorzien van stoffen bekleding met florale motieven.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1594

Een Louis XVI spiegel, einde 18e eeuw

Spiegelglas in verguld houten lijst met parel- en kabelrand, rozetten en scène met engeltjes, 75.5 x 39.2 cm - spiegelglas niet origineel.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 1595

Een Louis Phillipe spiegel, Frankrijk, eerste helft 19e eeuw

Spiegelglas in deels verguld houten lijst met parelrand, 91 x 72.5 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 1596

Een kist, China

Hout met zinken binnenbak, h. 47.5 x b. x 57.5 x d. 43 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 1597

Een knobbelvaas, P.J. Gerbands, Porceleyne Fles, Delft 1907

Blauwwit aardewerk, h. 45 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1598

Zes silhouet portretjes, 18/19e eeuw

In houten en latoenkoperen lijstjes, kleinste: 9.7 x 7.9 cm, grootste: 11 x 9 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 1599

Een schrijfkist en een (thee)kist, Engeland 19e eeuw

Hout, h. 12 en 18 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1600

Een miniatuurportret van een vrouw, gedateerd 1818, daarbij een Louis XVI striklijstje, ca. 1800.

Olieverf op ivoor, F. Cari gesigneerd, maten incl. lijst: 12.1 x 9.7, losse lijst: 13.5 x 6.8 cm.

Verkocht voor € 380

Kavels per pagina: