Meubels, curiositeiten en varia deel 3 (nrs. 1400 - 1600)

Vrijdag 29 november, 18:30 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 1551

Een Wales kabinet, 19e eeuw

Eikenhout, ondergedeelte 6-laads, bovengedeelte met paneeldeuren waarachter legplanken, h. 190 x b. 128 x d. 48 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 1552

Een groot model bureau, 20e eeuw

Teakhout, gebogen front met 5 lades, blad met groen leer ingelegd, h. 78 x b. 160 x d. 72 cm - moer van 1 poot ontbreekt.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1553

Een Chippendale stijl bureau plat, einde 19e eeuw

Mahonie- en palissanderfineer, vijf lades, h. 78 x b. 151 x d. 81 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1554

Een schoorsteenpendule, adres: Rosenberg Prag (Praag), uurwerk Japy Frères, Frankrijk, tweede helft 19e eeuw

In bronzen behuizing bekroond door een tuinvaas, afgezet met palmetten, parelrand en geometrische motieven, h. 39 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 1555

Een panelenkist, ca. 1800

Eikenhout met smeedijzeren beslag en voorzien van licht gebogen deksel, h. 72.5 x b. 132 x d. 60 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1556

Een kist met inscriptie: Ienne ten Brink anno 1763

Eikenhout met smeedijzeren beslag en front voorzien van snijwerk, h. 69 x b. 145 x d. 68 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1557

Aimé-Jules Dalou (1838-1902) - De mouwen opstropen

Brons, op voet achterzijde gesigneerd, gegoten: de Susse Frères, h. 14 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 1558

Een neorenaissance bolpoottafel, 19e eeuw

Eikenhout, blad voorzien van twee uitschuifbare bladen, h. 76.5 x b. 120 x d. 77.5 cm, uitschuifbaar tot 220 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 1559

Een haardplaat gedateerd 1614

Gietijzer voorzien van reliëfdecor met centraal de Nederlandse leeuw met 7 speren en omringd door militaria en de tekst 'Concordia res parvae crescunt' (Eendracht maakt macht), 95.5 x 77.5 cm - barst.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 1560

Een haardplaat, Holland 17e eeuw

Gietijzer met reliëfdecor van Maria met kind, engelen en florale motieven, 99 x 70 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 1561

Een Brüel & Kjær Band-pass filter type 1612

Serienummer A8, h. 29 x b. 38 x d. 20 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1562

Twee mangaantegels, De ark van Noach en De verbanning van de Adam en Eva uit het paradijs, Holland 18e eeuw

Aardewerk in houten lijstjes, ø 16 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 1563

Een paar muurfonteinen, 19e eeuw

Polychroom beschilderd zink, h. 39 en 41 cm, b. 39 en 40 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 1564

Zeven beeldjes van figuren, 6x Volkstedt

Polychroom porselein, h. 11.7 - 15 cm - één beeld met gelijmd nekje.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1565

Een 2-delig lampetstel, Clematis, Grindley, Engeland, ca. 1900

Porselein, h. kan: 28 cm, schaal: 13 x 45.5 x 40.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1566

Een kavel kristal, 19/20e eeuw

Stolp met onderschotel, schaal op zilveren voet, schaal met verzilverde rand, dekselschaal met onderschotel en een zuurstel, h. 7.2 - 27.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1567

Een 4-lichts hangkroon in Venetiaanse stijl

Metaal en gesatineerd glas, met druiventros en bloemdecor, h. 80 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1568

Een lampvoet met Jugendstil stijl decor

Polychroom porselein, h. 52 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 1569

Een paar draadvazen met opgelegde rozen, Zuid-Europa

Polychroom en deels verguld porselein, h. 32 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 1571

Een serie van 6 waterglazen

Gegraveerd glas, met goud gehoogd, daarbij 3 polychrome glazen met rozendecor, h. 12 en 14.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1572

Een Imari lampvoet

Porselein, in de vorm van een vaas op hocker, h. 33 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 1574

Een oorvaasje, Porceleyne Fles, Delft, 1914

Blauwwit aardewerk, h. 12.2 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1575

Een Lego set in houten cassette, 1961

Townplan 810, - incompleet.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1576

Een 32 inch HD LCD televisie, Samsung LE32R71B

Incl. afstansbediening.

Te koop voor € 65

Lotnummer 1577

Een heklicht

In roodkoperen behuizing, h. 48 cm.

Verkocht voor € 60

Kavels per pagina: