Meubels, curiositeiten en varia deel 3 (nrs. 1400 - 1600)

Vrijdag 29 november, 18:30 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 1414

Een hoorn grammofoon, vroege 20e eeuw

Houten kast met koperen hoorn, h. 58.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 1415

Een hoorn grammofoon, Rusland, vroege 20e eeuw

Eikenhouten kast, h. 28 cm - hoorn en naaldhouder ontbreken.

Te koop voor € 100

Lotnummer 1416

Eikenhouten kast, h. 32.5 cm - hoorn en naaldhouder ontbreken.

Te koop voor € 100

Lotnummer 1417

Een koffergrammofoon, Electric, Edison Bell, jaren '20

Te koop voor € 80

Lotnummer 1420

Twee beeldjes, van Dante en een Farao

Brons, de tweede op roodmarmeren voetstuk, h. 22 en 26 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 1425

Een Noh stijl masker

Gehamerd koper, l. 17 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 1430

Drie diverse beeldjes

Diverse metalen, staand naakt, bulldog en geabstraheerde figuur, h. 6.7 - 17 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1435

Zes religieuze antiquarische boeken, alle goud-op-snee en 1 met zilveren klamp

zilver: W. Voet, Haarlem 1843, bijbels en liederenboeken, 19e eeuw.

Te koop voor € 75

Lotnummer 1440

Twee replica alborello's, Italië

Polychroom beschilderd aardewerk, met decor van figuren in landschap, h. 28 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1450

Een beeldje van een jongetje met de handen in de zakken

Brons, h. 19 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1455

Een icoon met voorstelling van Madonna omgeven door heiligen

Vermoedelijk 19e eeuw, 35 x 30 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 1459

Een spiegel, tweede helft 19e eeuw

Facetgeslepen spiegelglas in beschilderd houten en gipsen omlijsting, 96.5 x 103 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1461

Vier diverse vulpennen, een ballpoint en een vulpotlood

Vulpennen: Waterman voor Randstad in ovp, Pelikan 400, Lamy e 1x niet gemerkt, ballpoint en vulpotlood zijn beide van Parker en samen in ovp.

Te koop voor € 65

Lotnummer 1470

Een schoorsteenpendule, ca. 1870

In albasten behuizing, bekroond door een tuinvaas, h. 36 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 1477

Een Chippendale stijl bijzettafel, einde 19e eeuw

Wortel- en mahoniefineer, h. 67 x b. 75 x d. 73 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1480

Een Dolland stijl verrekijker

Messing en hout, met inscriptie "Day or night London," l. 25 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1485

Een kaarsen bolkroon, vroege 20e eeuw

Koper, 6-armig, bekroond door figuur met schild, h. 84 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1493

Een 1-lichts wandluster met vlamvormig kapje, einde 19e eeuw

Koper met decor van een hoorn des overvloeds, en gesatineerd glas, h. 32 x d. 32 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1495

Een urnvormige kraantjeskan

Tin, voorzien van plaquette met opschrift "Given by J.T,. & I. Hircoe, 1917," h. 52 cm - deukjes.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1496

Een Ziegler kleed

Handgeknoopt wol, 302 x 241 cm.

Te koop voor € 530

Lotnummer 1500

Een verzameling Eerstedagenveloppen

In 3 albums.

Te koop voor € 40

Lotnummer 1503

Een vaas en eens schaal, Moser

Deels verguld blank en roze kristal, h. 10 - 28.5 - vaas heeft een gelijmde chip.

Te koop voor € 45

Lotnummer 1505

Een reliëf van Jezus en de Apostelen

Beton, daarbij een replica reliëf van de slag bij Hastings, 25 x 31 cm en 22.5 x 25.5 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 1506

Twee vazen, Karlsbach Bavaria, Duitsland

Porselein met floraal decor, h. 39 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 1515

Een Ziegler kleed

Handgeknoopt wol, 355 x 267 cm.

Te koop voor € 600

Kavels per pagina: