Meubels, curiositeiten en varia deel 3 (nrs. 1400 - 1600)

Vrijdag 29 november, 18:30 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 1400

Een vintage bureaulamp, ontwerp Herman Busquet, Hala Zeist jaren 50

Beige geschilderd metaal op zwarte voet, h. 35 cm - deukjes in kap.

Verkocht voor € 52

Lotnummer 1401

Een klokkenstel, adres Regnault a Paris, uurwerk Franz Hermle & Sohn, Duitsland 1977

Messing met brons en marmer, lierpendule geflankeerd door twee beelden van faunen, geflankeerd door een paar 6-armige, 7-lichts kandelabers, h. 61 en 68 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 1402

Een secretaire, Duitsland midden 19e eeuw

Mahoniefineer op eiken- en grenenhout, voorzien van 2 bovenlades, 3 onderlades, interieur voorzien van vakje en laatjes, h. 165 x b. 109 x d. 52 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 1403

Een hoekkast, Engeland 2e helft 19 eeuw

Mahoniefineer op eiken, voorzien van geometrische bandintarsia, h. 140 x b. 86 x d. 50 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1404

Een vitrinekast, Engeland, 1e kwart 20e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, met etage, voorzien van biesintarsia, h. 177.5 x b. 99 x d. 35 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 1405

Een antiek slot, 18e eeuw of ouder

Ijzer, l. 30 cm - sleutel ontbreekt.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1406

Een bijzettafel, Holland 2e helft 19e eeuw

Mahoniehout met gecontourneerd blad, rustend op balustervormige poot uitlopend in 4-spant met acanthusbladmotief, h. 78 x b. 79 x d. 47 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1407

Een Biedermeier bank, Duitsland midden 19e eeuw

Mahoniehout voorzien van biesintarsia, met donkerrood stoffen bekleding, l. 168 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 1408

Een butlertray, ca. 1900

Eikenhout, met hartvormige grepen, h. 85 x b. 86 x d. 51 cm (uitgeklapt).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 1409

Een haardplaat, vroege 18e eeuw

Gietijzer, met decor van een staande putto omgeven door rocaillemotieven, 67 x 53 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 1410

Een hoorn grammofoon, vroege 20e eeuw

Houten kast met label: Eagle ?? Sheffield, en voorzien van koperen hoorn, h. 67 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 1411

Een tafelmodel grammafoon, His Masters Voice

In eikenhout kast, model 130, h. 36 x b. 44 x d. 42 cm, daarbij ca. 70 diverse 78 toeren platen.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1412

Een kaptafelspiegel, midden 19e eeuw

Mahoniehout, met gedraaide zijstijlen, h. 64 x b. 62 x d. 26 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1413

Een toverlantaarn met diverse plaatjes

W.o. Naughty Norman & Bob the Fireman, in kist, h. 25 x b. 48 x d. 39 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1418

Drie diverse hoorn voor grammofoonspelers, vroege 20e eeuw

Koper, 1x groen, 1x blauw 1x verroest, h. 47 - 53 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1419

Een paraplustandaard, einde 19e eeuw

Gietijzer, met jachtmotieven, bekroond door eekhoorn, h. 59 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 1421

Drie diverse wandelstokken, ca. 1900

W.o. 2 met benen knoppen, l. 80 en 93 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 1422

Een kavel diverse kistjes, 19e/20e eeuw

Twee schrijfkisten, w.o. ingelegd met parelmoer en koper intarsia, h. 40 x b. 24 x d. 12 cm, een naaidoos met hondje in de deksel en twee bestekcassettes zonder binnenwerk.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1423

Een plaquette, Porceleyne Fles, Delft 1991

Blauwwit aardewerk met decor van vogel, schildersmonogram M.SA, 23 x 30 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1424

Een Orrefors design vaas, Zweden

Dikwandig glas, aan onderzijde gesigneerd en genummerd, h. 21 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 1426

Een serie van 11 Hutschenreuther fruitbordjes

Polychroom porselein, ø 20 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 1427

Een samengesteld 114-delig servies, Alt Strassburg, Villeroy & Boch

Bestaande uit 21 diepe borden (in drie varianten), 7 grote borden, 8 kleine borden, 1 taartschaal met 10 bordjes, 3 soepkommen en 6 schotels, 4 eierdoppen, 9 kopjes en 9 schoteltjes, 2 botervloten, 1 grote en 1 kleine roomkan, 1 sauskom, 1 theepot, 1 onderzetter, 1 suikerpot met gelijmde deksel, 1 zoutbakje, 1 soepterrine, 1 kleine dekschaal, 8 bonbon- of petitfoutschaaltjes, 2 kleine ronde en 1 vierkant schaaltje, 1 vierkante en 1 ronde kom, 11 dienschalen en 1 asbak.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 1428

Een cachepot, Plateelfabriek Zuid Holland 1927

Polychroom plateel, decor Anger, ø 24 cm, daarbij 3 maal Regina: een bolvaasje, asbak en dienblaadje, l. 35 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 1429

Een verzameling Wegdwood schalen, vnl. Queen shape

Crèmekleurig aardewerk, 6 dekselterrines, soepterrine (lattice ware), visschaal en 2 platte schalen - 1 schaal met niet-passende deksel.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 1431

Een Soester spiegel

Facetgeslepen spiegelglas in eikenhouten lijst, 44.4 x 30 cm.

Verkocht voor € 25

Kavels per pagina: